Forum: Noworodek – Pierwszy miesiąc życia - Pielęgnacja maluszka od pierwszych dni życia
Wysłany: 2015-06-16, 00:47

Lilka
avatar

Postów: 4343
5

Justa nie uwierzysz ale myslalam dzis o Tobie ze ktos czyta Twoje wpisy.nasze wpisy. ktos od Ciebie..
Agga Trzymam kciuki mocno za Wasza trojeczke.Walcz Kochana jesli wciaz jest szansa nie poddawaj sie.dobrze ze masz wsparcie ze strony rodziny.Powoli malymi kroczkami do przodu Mam nadzieje ze terapeuta bedzie wporzadku.Rozmawiacie ze soba dzis?
My sie powoli przygotowujemy do urlopu w h&m wyprzedaz kupilam kilka fajnych wakacyjnych rzeczy dla Maksa
Nie moge sie juz doczekac truskawek i czeresni i zapachu powietrza

Nina odpoczywaj Kochana.Ciesze ze ze z Malenstwem wszystko dobrze

Ja po 2 stratach uslyszalam w szpitalu zeby nadal brac kwas foliowy i sie starac.zadnych badan nie trzeba najwazniejsze ze zachodze.Nawet juz nie komentuje tego.umowilam sie w Pl do gina


Drogi Nowy Czytajacy takze jak widzisz u nas wszystko wporzadku A teraz zmykaj stad szybciutko nie lubimy Cie
Wysłany: 2015-06-16, 06:45

anilorak
avatar

Postów: 2792
2

X
Wysłany: 2015-06-16, 06:48

anilorak
avatar

Postów: 2792
1

X
Wysłany: 2015-06-16, 07:28

agga84aa
avatar

Postów: 4575
1

Matylda, gratulacje

Justa, ale skąd ten ktoś ma wiedzieć, ze Ty tu na forum piszesz?

Pasia, no to świetna decyzja z działką, oby doszło wszystko do skutku!!! A leczo to juz też za mną chodzi? Ale chyba jeszcze droga jest papryka?

A z Riką to chyba było tak, ze tu pochwaliła sie o ciąży a ktoś napisał jej to na fb... czy się mylę...?

Lilka, rozmawiamy póki co jeszcze dosyć "służbowo"...
Wysłany: 2015-06-16, 07:32

agga84aa
avatar

Postów: 4575
0

Dziewczyny i sprostowując, to nie jest terapia typowo małżeńska, my idziemy tam głównie, żeby ktoś nam pomógł, dal sposoby i pomysły na okiełznanie naszego diabełka. Wiadomo, ze wszystko wyjdzie potem w praniu, pewnie problemy między nami itd. Zobaczymy co dalsze życie przyniesie.
Wysłany: 2015-06-16, 07:54

Adka
avatar

Postów: 1974
1

Co za ludzie. Nie ma wlasnego zycia to interesuje sie zyciem innych. Wrrr

My cie tu nie chcemy.

Pasia ale mi ochoty na to leczo zrobilas Moze w tym roku na zime zrobie kilka sloikow. Bo spokijnie powinny sie przechowac. Prawda?

Agga pewnie wszystko wyjdzie ale najwazniejsze zeby wszystko sie ulozylo.A znasz opinie o tej osobie z poradni. Ktos Ci polecil czy tak w ciemno wybralas?
Wysłany: 2015-06-16, 08:10

Rika
avatar

Postów: 1633
0

U nas bylo konkretnie tak ze nie mówiliśmy nikomu o ciąży bo chcieliśmy to dłużej dla siebie zatrzymać a nagle pól rodziny męża wszystko wiedzialo. Do tej pory nie wierzę w te "teorie", ze przypadkiem ktos cos palnal i poszla plotka, ktora sie prawda okazala. Ja w przypadki nie wierze. Dlatego w większości podczytuję ale malo pisze, a potem kasuje posty.
Wysłany: 2015-06-16, 08:11

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

Aga papryka w Tesco po 6zl wiec cena juz ok.
Kabaczka miałam pokrojonego i zamrożonego,cebula,kielbaska(ale dalam Malo by bylo bardziej warzywne) puszka kukurydzy,puszka pomidorów i koncentrat..a i miałam oststnie 2ziemniaki wiec tez skroilam bo co mi po dwóch hehe

Adka.ja kiedys zawekowałam mojemu na wyjazd kilka sloikow i mimo trzymania w lodowce skislo nie wiem czy cebula byla winna,czy kielbasa(po ponoc cos wydziela hehe) ale bylo mi smutno bo tak się narobilam i do kibla wszystko poszlo a miało jechac do Francji haha
Teraz sloik od razu mroze i mam pewności ze jest ok..na czarna godzinę porcja jest
Wysłany: 2015-06-16, 08:14

Asiulka83
avatar

Postów: 1461
0

Dziewczyny to jest forum dostepne dla kazdego i nawet bez logowania mozna sobie wszystko poczytac ...ost. przegladajac google znalazlam fote np. Lality lozeczka ktore wstawiala.....grupa tajba na fb to nie glupia sprawa bo tam juz nikt nie moglby poczytać o czym piszemy.......ale fakt nie rozumiem takich ludzi .....

Adka o tych laskach co pisalas wczoraj to normalnie nie wiem co bym im zrobila....ja palilam przed ciaza bardzo duzo i nikt nie wierzył ze kiedyś przestane ale z dniem gdy dowiedzialam sie o ciazy przestalam i tak martwilam sie czy bedzie wszystko ok......

Aga trzymam kciuki ...
Wysłany: 2015-06-16, 08:28

pasia27
avatar

Postów: 13367
3

Asiulko ja podobnie..jaralam jak smok..nie sądziłam ze rzucę dopóki mnie nie odrzucilo od fajek hehe do tej pory sie trzymam i juz nigdy nie będę palila
Wysłany: 2015-06-16, 08:34

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

Kurde Kacper ma uczulenie na dekolcie cale wysypane pokrzywką..hmm
Wysłany: 2015-06-16, 08:35

Asiulka83
avatar

Postów: 1461
1

Brawo Pasiu ja niestety zaczelam palic na pewno juz nie tak jak kiedyś. ..ale jednak
Wysłany: 2015-06-16, 08:40

pasia27
avatar

Postów: 13367
1

Asiulka83 napisała:
Brawo Pasiu ja niestety zaczelam palic na pewno juz nie tak jak kiedyś. ..ale jednak

O kurde:-( u mnie tez duzo daje kp..ale mysle ze jeszcze 2mc i zakończymy to 2latka to juz wystarczy jak dla mnie
Wysłany: 2015-06-16, 08:45

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

Justa.jest jakis aqua park przed łodzią?
Wysłany: 2015-06-16, 08:49

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

Rika dalas mi "nie lubię" jak gratulowalam Matyldzie hehe pewnie przy z przypadek ;-)nie gniewam sie haha
Wysłany: 2015-06-16, 08:49

Asiulka83
avatar

Postów: 1461
0

Ja pewnie gdybym karmila to tez bym nie palila...ale glupia zaczelo sie od jednego papuerosa wieczorem jak mlody zasnal ...tlumaczylam ze to tylko relax po calym dniu ale jak nie mam to sie juz nie trzese z nerwow haha

A dawalas cos innego Kacperkowi ze mogla wyjsc wysypka?
Wysłany: 2015-06-16, 08:50

Asiulka83
avatar

Postów: 1461
0

A ja mialam dwa nie lubie i juz ich nie mam wiec nie wiem o co kaman
Wysłany: 2015-06-16, 08:57

pasia27
avatar

Postów: 13367
1

Asiulka83 napisała:
A ja mialam dwa nie lubie i juz ich nie mam wiec nie wiem o co kaman

to byly odemnie chyba bo nie widzialam w telu co daje i pozniej na kompie odlubilam
Wysłany: 2015-06-16, 08:58

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

Asiulka83 napisała:
Ja pewnie gdybym karmila to tez bym nie palila...ale glupia zaczelo sie od jednego papuerosa wieczorem jak mlody zasnal ...tlumaczylam ze to tylko relax po calym dniu ale jak nie mam to sie juz nie trzese z nerwow haha

A dawalas cos innego Kacperkowi ze mogla wyjsc wysypka?

nie wiem od czego to moze byc.
Wysłany: 2015-06-16, 09:02

anilorak
avatar

Postów: 2792
0

X
Wysłany: 2015-06-16, 09:06

pasia27
avatar

Postów: 13367
2

anilorak napisała:
Pasia, a masz jakis konkretny plan jak zakonczyc kp? Ja mam urlop w drugiej polowie lipca i po powrocie z nad morza to mam zamiar tez podzialac, ale totalnie nie wiem jak. On sie strasznie denerwuje jak mu nie chce dac, wiadomo, ze jestem w stanie go przetrzymac i dac cos innego do jedzenia/picia lub odwrocic uwage. Ale raz mu w nocy odmowilam i tak zalosnie plakal, ze mnie to troche ruszylo. Jak ma duzo zajec w dzien to w zasadzie kp nie ma, ale jak wracam z pracy to cyc musi byc juz i teraz.

anilorak u nas tylko calkowity brak piersi zadziala..zadne ograniczenie,omijanie posilku itp sie nie sprawdzi..na pewno bedzie nerwowo<duzo placzu i baje sie tego dnia ale wiem ze juz wystarczy..
w sierpniu pojedziemy troche do dziadkow wiec tam bedzie latwiej bo procz mnie i cycusiow beda jescze inni czlonkowie rodziny ..wiec moze pomoga
Wysłany: 2015-06-16, 09:17

ann21
avatar

Postów: 254
0

Pasia może od słoneczka wysypka u nas miała pare dni jak zaczeło tak mocno grzać a teraz zniło widać organizm się przyzwyczaił albo ząbki wychodzą u takich dzieci to wszystko albo Ty zjadłaś coś nowego.
U nas mała śpi jeszcze zasneła o 22 a teraz nadrabia śpioch.
O tej grupie zamkniętej to dobra sprawa po co ma ktoś czytać NASZE POSTY !!!!

Widać komuś nudzi się w domu i czyta nie ma swojego życia tzw. stare wyjadaczki
Wysłany: 2015-06-16, 09:36

pasia27
avatar

Postów: 13367
0

dobra spadam na spacer..nie wiadomo jak sie ubrac..w slonku cieplo ale zimne powitrze czuje..eh
Wysłany: 2015-06-16, 09:45

Kleopatra
avatar

Postów: 3317
0

Ja też myślę że grupa na fb to dobry pomysł. Jestem w takiej grupie z moimi wrześniówkami 2010 ;p Piszemy razem od przeszło 5 lat, pomagamy sobie i możemy gadać o wszystkim
Mój starszy dzisiaj nie chciał iść do przedszkola więc mam dwójkę na głowie, już mam dosyć ;p Muszę ich na dwór zabrać.
Wysłany: 2015-06-16, 09:45

milola86
avatar

Postów: 1153
0

Hej kobiety chciałam podpytać bo nie wiem czy dobrze kojarzę , ze któraś z was miała przypadek wsród koleżanek hipotrofii w ciąży, a dziecko urodziło się zdrowe? Moja przyjaciółka jest w ciąży i dziecko ma hipotrofie asymetryczna(brzuszek mniejszy o 3 tygodnie). Szuka jakiegoś dobrego specjalisty w tej dziedzinie i pomyslałam ze może cis wiecie na ten temat? Na dodatek jest ułożony posladkowo i to tez może mieć na to wpływ. Ehhh jest załamana i już sama nie wiem jak jej pomoc
Odpowiedz