Forum: Szkrab (13 – 36 miesięcy) - Budzenie, charczenie, pomocy
Wysłany: 2018-02-04, 07:50

sznurowka
avatar

Postów: 34
1

Dziewczyny, córka zaczęła 17 miesiąc. Od tygodnia bardzo źle śpi. Zaczęło się jak byłam u rodziców od gorączki, która trwała dwa dni. Sen był wtedy jeszcze normalny. Ogólnie córka jest kp i budzi się często, ale przeważnie na chwilę i szybko zasypia. Żadnych objawów dodatkowych nie było przy gorączce. Po powrocie do domu zaczęła się budzić co chwila, zasypiać dalej z trudem. Do tego każde wybudzenie to marudzenie, poplakiwanie. Charczy do tego, trochę przez usta oddycha. Myślałam, że może katar, ale próbuje ściągać i nic nie leci. Wkrapiam wodę morską i nic. Czasem tylko widziałam po nocy suchego gilka w nosie to wyciągałam. W dzień normalnie się zachowuje, nie marudzi jakoś bardziej. Tylko więcej woła o cyca. Rozważałam też ,bze mamy suche powietrze w sypialni, ale w sumie nigdy tu nie włączam kaloryferów prawie i wietrze regularnie. Ale kupiłam hygiometr czy jak to się zwie i zobaczę. Czy to mogą być zęby? Wkłada palce, ale ja nigdy nie mogłam rozpoznać po dziąsłach. Teraz kolej na kły, a słyszałam, że są najgorsze :/ czy mam iść do lekarza, nie wiem sama. Nigdy nie byłam z tych, co chodzą jak tylko dziecko kichnie, a wizytę mamy na 21.2 umówioną. Co myślicie o tym? Tak źle nie spslysmy od dawna :/ a, w dzień drzemka normalna, tylko też się budzi z płaczem, a przeważnie ładnie się budziła.
Wysłany: 2018-02-04, 10:40

mamania
avatar

Postów: 6
2

Dziecko powinno być zbadane DZISIAJ przez lekarza!
Wysłany: 2018-02-04, 12:45

Maaaniczka
avatar

Postów: 2

Mój synek tak ma przy zębach, charczy, czasem katar, czasem gorączka. 3 dni i mija. Ale zawsze warto skonsultować z lekarzem. My raz byliśmy u pediatry, stwierdziła wirusówkę, a na drugi dzień zauważyłam nowy ząb  
Wysłany: 2018-02-04, 15:31

sznurowka
avatar

Postów: 34
1

Tak też myślę, że to zęby. Córka w ciągu dnia wulkan energii jak zawsze. Ale może jutro pójdziemy. Tylko u nas na zdrowe to się nie udaje praktycznie tego samego dnia, a na chore nie lubię brać jak nie chora. Stąd moje rzadkie wizyty u lekarza  
Wysłany: 2018-05-12, 13:37

/Natalka
avatar

Postów: 156
9

Myśle ze powinnaś isć do lekarza, mi się refluks lub alergia nasuwa
Odpowiedz