Wysłany: 2016-03-30, 17:25

Kiniaminia
avatar

Postów: 190
0

Hej Szukam butów dla dziecka uczącego się chodzić. Najlepiej zeby były lekkie i wygodne, a cena nie zwaliła mnie z nóg. Możecie coś polecic??
Wysłany: 2016-03-30, 21:14

MonikaDM
avatar

Postów: 4243
0

Do nauki chodzenia najlepsze sa bose stopki lub skarpety z abs-em. Jak juz sie nauczy chodzic to (przynajmniej my stawiamy na te dwie marki) Superfit i Ricosta. Dobre opinie znam tez o Befado i Elefanten. Maz czytal artykul o tym ze Geox sa niedobre dla dzieci ale kolezanka kupuje swoim dzieciom i chyba nic im nie jest.
Wysłany: 2016-08-14, 13:10

kasiakluch
avatar

Postów: 9
0

dzieci uczace sie chodzic powinny miec bose stopy lub skarpetki, najlepiej antyposlizgowe. Buty natomiast powinny byc zginane na wysokosci paluszkow, a co do firm to befado, zetpol, elefanten, lasocki
Wysłany: 2016-08-14, 21:33

polkosia
avatar

Postów: 8029
0

My mamy Bobux do raczkowania i są to takie papucie. Potem są pierwsze buciki do nauki chodzenia, miękkie. Niestety cena dość wysoka. Dużo osób poleca też Attipasy.
Wysłany: 2016-08-15, 21:55

Natka88
avatar

Postów: 2599
0

Polkosia te kapcie nie sa 'tepe' przy czolganiu sie? W sensie czy nie dzialaja ja stop, gdy dziecko pelznie? Pytam, bo moje dziecie raczkuje w ostatecznosci czy gdy widzi ku temu sens (dobre co?), a tak to woli sie przeczolgac przez pol domu, ewentualnie wstac przy meblach przejsc kawalek, usiasc i tak w kolko
Wysłany: 2016-08-15, 22:36

polkosia
avatar

Postów: 8029
0

Natka, u nas jest to samo... Raczkuje 2-4 kroki i bach na brzuch i pełza. I przez cały dom tak. Co do butów, to wiesz co, mi się wydaje, że lepiej jej idzie odpychanie jak ma te "kapcie". One są skórzane, a my niby mamy dywany, ale też dużo paneli i płytek, gdzie skarpetki nawet z abs jej się ślizgały. Ale u nas to jest tak, że ona największą siłę ma w rękach, mam wrażenie, że głównie nimi się podciąga. Ciężko mi doradzić...
Wysłany: 2016-08-17, 12:53

weronikaw
avatar

Postów: 4
0

Do nauki chodzenia najlepsze skarpetki antypoślizgowe ewentualnie miękkie buciki takie żeby nie obtarły
Wysłany: 2016-08-22, 10:52

Natka88
avatar

Postów: 2599
0

Polkosia, jaki rozmiar kupilas Klementysi bobux'ow? Dodawalas, wbrew zaleceniom na stronie, cos do dlugosci stopki? Zastanawiam jaki rozmiar kupic
Wysłany: 2016-08-22, 11:09

polkosia
avatar

Postów: 8029
0

Natka, nie pamiętam ile w centymetrach, ale mam na pudełku podane M (9-15 m-cy). Są jednak ciut dłuższe niż jej stopa, ale miałam duży problem z mierzeniem i zamowilam na wszelki wypadek większe.
Wysłany: 2016-08-22, 12:22

pannaaga
avatar

Postów: 95
0

Attipasy są świetne też mieliśmy do nauki polecam Emele seria roczki
Wysłany: 2016-08-28, 21:18

Natka88
avatar

Postów: 2599
0

Jezeli, ktoras byla zainteresowana skorzanymi bucikami Boubox, o ktorych pisala Polskosia, to polska firma sprzedaje baaardzo podobne za polowe ceny (paputki.pl). Mamy i jestem bardzo zadowolona
Wysłany: 2016-08-31, 11:34

marzenka88
avatar

Postów: 10
0

A korzystacie z tych firm co niby darmowe zwroty są ? Ile razy można wrócić można buty
Wysłany: 2016-09-27, 22:20

pannaaga
avatar

Postów: 95
0

w zalando chyba każdą paczkę moja kumpela kupuje po 4 torebki a potem 3 odsyła ;p
Wysłany: 2016-09-30, 19:26

Barbie24
avatar

Postów: 216
0

Mam problem z bucikami dla mojego Skarba.Ma wysokie podbicie i nie łatwo mu dobrać buty, które by mu się na nogach trzymały.Póki nie chodził to wystarczały niechodki, które też miałam wrażenie, że nie wchodziły na stópkę tak jak powinny, ale pełniły rolę ozdobną...Dostał w prezencie kilka par prawdziwych bucików i mimo że rozmiarowo są za duże to nawet nie ma mowy aby je wcisnąć na nóżkę.Miała któraś z Was taki problem?Sprawdziły się jakieś konkretne buciki?Zbliżają się zimne dni i nie wyobrażam sobie, żeby dziecko nie miało butów
Wysłany: 2016-09-30, 22:40

MonikaDM
avatar

Postów: 4243
0

Barbie, tak. Moj synek ma wysokie podbicie i kupno pierwszych butów to byla katorga bo nic mu na nozke nue wchodziło. Ktoś polecil nam SuperFit i pasują idealnie. Jeszcze Ricosta Pepino ale z tych mielismy sandaly, tez super.
Wysłany: 2016-10-01, 04:31

Barbie24
avatar

Postów: 216
0

MonikaDM napisała:
Barbie, tak. Moj synek ma wysokie podbicie i kupno pierwszych butów to byla katorga bo nic mu na nozke nue wchodziło. Ktoś polecil nam SuperFit i pasują idealnie. Jeszcze Ricosta Pepino ale z tych mielismy sandaly, tez super.


Dzięki za odpowiedź.Na pewno wezmę te buciki pod uwagę i już dziś ruszę na ich poszukiwania.
Wysłany: 2018-03-11, 08:15

Britka
avatar

Postów: 57

Polecicie jakieś wygodne buty przejściówki dla malucha? 
Wysłany: 2018-03-13, 07:46

Beata12
avatar

Postów: 353
2

Może sportowe buciki? W takich butach dziecku będzie najwygodniej. Polecam kupić jakieś stabilniejsze, najlepiej skórzane buty jakiejś dobrej firmy (buty takie nie będa przepuszczały wilgoci a to jest ważne w przypadku wiosennych dni kiedy jest dużo kałuż). Dziecko zwykle uznaje kałużę jako okazję do dobrej zabawy

Coś takiego jest fajne:
https://s.butymodne.pl/a/ale/auction_image/image1_34506.s270/niebieskie-obuwie-na-rzepy-american-club-270x270.jpeg?_=1520618414.9841652Zerkij sobie tutaj: https://butymodne.pl/polbuty-i-trzewiki-dzieciece-obuwie-dla-dzieci-c25960.html
Wysłany: 2018-07-02, 18:53

/Natalka
avatar

Postów: 156
9

emele! a jesli kogos nie stac to szukac czegos tanszego z certyfikatem zdrowej stopy.
te ze zdjecia powyzej dla uczacgo sie chodzic dziecka odradzam!nie trzymaja kostkito warunek podstawody. drugi miekka uginajaca sie podeszwa
Wysłany: 2018-08-15, 21:16

klarka
avatar

Postów: 21

Poszukaj sobie tutaj https://www.czasnabuty.pl/ . Ja dla mojej córki kilka par brałam z tego sklepu i byłam zadowolona. Ceny przystępne i wytrzymałe mają te buty
Wysłany: 2019-01-07, 09:38

annite
avatar

Postów: 477
3

W takim razie również dorzuce sklep, w którym ostatnio miałam okazję kupić buty dla dzieci:
https://e-butydladzieci.pl/i11-Kapcie.html,all
Szybciutka wysyłka i dobre ceny tak wiec jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze jest zastanowić się nad odpowiednim rozmiarem Liczy się tutaj przede wszystkim długośc buta.  To jeden z trudniejszych i jednocześnie najważniejszych parametrów. Pamiętajcie aby buty dla dziecka były dłuższe od stopy o około 6 - 9 mm. Podczas chodzenia stopy dziecka przesuwają się do przodu, stąd konieczność przestrzeni. Poza tym stopy błyskawicznie rosną, szczególnie w pierwszych latach życia. Dobrze byłoby rowniez jakby buty były wykonane z przewiewnego oddychającego materiału oraz miały zaokrąglony czubek bo takie są dla dziecka najwygodniejsze. 
Wysłany: 2019-03-28, 09:26

Arowana14
avatar

Postów: 10

[font=SS]A buty macie już kupione na wiosnę dla dziecka no i dla siebie? Ja dla dziecka zamówiłam już, teraz musze wybrać jakieś dla siebie - https://butymodne.pl/damskie-american-club-c531.p13.html . Z małym to zawsze w biegu, więc koniecznie muszą być płaskie buciki i wygodne Taki żywot matki, obcasy nie wiem kiedy ubiorę ;p[/font]
Odpowiedz