Forum: Szkrab (13 – 36 miesięcy) - Dzieci I kwartału 2015;)
Wysłany: 2015-04-27, 14:44

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Ja też sie boje

My chyba bedziemy robic 7 czerwca,a 20 czerwca idziemy na wesele
Wysłany: 2015-04-27, 14:52

Zuzula
avatar

Postów: 180
1

My tez planujemy chrzciny na czerwiec Madziulka ja słyszałam, ze wystarczy przynieść zaświadczenie ze zaczęło sie uczestniczyć w przygotowaniach do bierzmowania i ksiądz nie powinien wtedy robic problemu.

MamaUli śliczna ta Twoja córciaa powiedz gdzie kupiłaś taka fajna sukieneczkę? Pajacyk mam taki sam:

Zjemy i idziemy na drugi spacerek.
Wysłany: 2015-04-27, 14:58

MamaUli
avatar

Postów: 2250
0

Zuzula dziękuję sukienka jest z lumpeksu za 5 zl to są body a na nie jest doszyta sukienka

Moje dziecię zasnęło pranie się kończy... I trzeba się zbierać do księdza
My też mamy 20 czerwca wesele ale nie ide raczej... Bo ok 21 musiałabym się zwijać bo nie ma mi kto z Ulą zostać... A iść z nią to tez bez sensu... A na poczatku czerwca mam obronę... Musze to jakos wszystko dobrze przemyśleć żeby nic sie nie pokryło
Wysłany: 2015-04-27, 15:03

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Zuzula napisała:
My tez planujemy chrzciny na czerwiec Madziulka ja słyszałam, ze wystarczy przynieść zaświadczenie ze zaczęło sie uczestniczyć w przygotowaniach do bierzmowania i ksiądz nie powinien wtedy robic problemu.

MamaUli śliczna ta Twoja córciaa powiedz gdzie kupiłaś taka fajna sukieneczkę? Pajacyk mam taki sam:

Zjemy i idziemy na drugi spacerek.

Super byłoby gdyby tylko zaswiadczenie mozna przyniesc
Wysłany: 2015-04-27, 15:05

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Ja młodego babci podrzuce i mozna isc na weselicho
Wysłany: 2015-04-27, 15:08

MamaUli
avatar

Postów: 2250
0

U nas teściowa idzie na wesele... A z mama moja nie zostanie...pójdziemy na ślub, i do domu marze żeby gdzieś wyjechać... Chociaż na kika dni... A mąż mnie dzis poinformował ze nie dostanie urlopu latem... Wrrrr...
Wysłany: 2015-04-27, 15:37

0lgam
avatar

Postów: 105
4

Hejka
Szkoda, że na styczniówkach nie zostawiłyście informacji, że przenosicie się tu,
warto tam napisać, może dołączą dziewczyny, które się jeszcze nie ujawniły,
znalazłam was tu przez przypadek,

jestem Monika i mam trzech synów, najmłodszy jest z 09.01. i ma na imię Natan,
Wysłany: 2015-04-27, 15:56

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Olgam ja to wolałam nic już tam nie pisac

Witamy i zapraszamy
Wysłany: 2015-04-27, 15:56

MamaUli
avatar

Postów: 2250
0

Witaj 0lgam
No może i masz racje, alle myślicie ze styczniówki nie będą miały mi tego za zle?
Wysłany: 2015-04-27, 16:07

Kaj
avatar

Postów: 896
0

Zuzula napisała:
U nas też bujak jest w użyciu. Na macie też lubi leżeć, ale nie za długo, bo się jej nudzi
Czy Wasze dzieci przekręcają się już z brzuszka na plecy? Bo moja jeszcze nie.

My też się jeszcze nie przekręcamy. Jakieś pierwsze próby odpychania są, ale na dzień dzisiejszy tyle.



Madziulka napisała:
Ja młodego babci podrzuce i mozna isc na weselicho

Zazdroszczę. U mnie żadna babcia nie wchodzi w grę. Obie schorowane i bałabym się im zostawić takiego malucha. A w sierpniu też nas czeka wesele. Pewnie też pójdziemy tylko na ślub, chyba, że kogoś znajdziemy do pomocy.
Wysłany: 2015-04-27, 16:10

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Dzieciaczki mają jeszcze czas żeby się przekręcac,wszystko w swoim czasie
Wysłany: 2015-04-27, 16:10

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

MamaUli a Ty już wróciłaś od ksiedza czy jeszcze nawet nie wyszłaś?
Wysłany: 2015-04-27, 16:50

0lgam
avatar

Postów: 105
0

MamaUli napisała:
Witaj 0lgam
No może i masz racje, alle myślicie ze styczniówki nie będą miały mi tego za zle?

no co ty? napisz i zapraszaj tu pozostałe dziewczyny,
podejrzewam, że dziewczyny, które się jeszcze nie ujawniły dołączą tu,

a styczniówki zaczną nas podczytywać
Wysłany: 2015-04-27, 16:51

Zuzula
avatar

Postów: 180
0

0lgam napisała:
Hejka
Szkoda, że na styczniówkach nie zostawiłyście informacji, że przenosicie się tu,
warto tam napisać, może dołączą dziewczyny, które się jeszcze nie ujawniły,
znalazłam was tu przez przypadek,

jestem Monika i mam trzech synów, najmłodszy jest z 09.01. i ma na imię Natan,


Hej Olgam MOże masz rację, warto byłoby napisać na styczniówkach, że tutaj jesteśmy, fajnie byłoby jakby jeszcze jakieś dziewczyny do nas dołączyły

My już po spacerku, a Zuzia dalej śpi Aż się boję co będzie w nocy:p
Wysłany: 2015-04-27, 16:55

0lgam
avatar

Postów: 105
0

My też jeszcze dziecka nie chrzciliśmy,
poczekamy do wakacji, aż rodzinka zdąży troszeczkę odłożyć na prezent,
bo w maju mamy trzy komunie, wszystkie w tym samym dniu i o tej samej godz.
Wysłany: 2015-04-27, 17:03

0lgam
avatar

Postów: 105
0

A w Szczecinie dziś zimno i pada, ostatnio całe dnie spędzaliśmy na dworze, dziś na spacerze nie byliśmy, więc były problemy z zaśnięciem.Od 8.00 do 15.00 łącznie może z 30 min. przespał. Ł. wrócił z pracy i uśpił go.
Mój synek nie lubi spać, śpi mało, krótko, w nocy budzi mi się tyle razy, że nie jestem w stanie zliczyć.
Wysłany: 2015-04-27, 17:21

Madziulka
avatar

Postów: 2152
0

Mój w dzień też malo spi,zalezy jaki dzień.W nocy budzi sie o 3ej albo 5ej,zje i dalej kima
Wysłany: 2015-04-27, 17:27

0lgam
avatar

Postów: 105
0

Madziulka, to ładnie ci śpi. Karmisz mm czy piersią?
(wybaczyć jeśli wcześniej to pisałaś a ja nie doczytałam)
Wysłany: 2015-04-27, 17:54

olenka_30
avatar

Postów: 1257
0

MamaUli dziękuje za info o naczyniaku,zobaczymy co z tego bedzie,ale chyba wybiorę sie z tym do dermatologa-tak dla spokoju.Widzę dziewczyny,że przeniosłyście się tutaj,finalnie chyba tak będzie lepiej,bo tam jeszcze horomony poporodowe zadziałały chyba dobra nieważne. Właśnie wróciłyśmy ze spaceru,Amela na macie,a ja odparowuję,bo u nas dzis prawie 27 st.
Wysłany: 2015-04-27, 18:03

olenka_30
avatar

Postów: 1257
1

Może cos więcej o nas Amela urodzona 24.01 sn dwa dni po terminie,miała 3580 g i 55cm jest moim drugim szczęściem,bo mam juz prawie 13-letniego Mikołaja.W przyszłym mies 30 maja mamy ślub cywilny z moim Adasiem,a po ślubie do Kościółka ochrzcić Amelkę Mieszkam w małym mieście w wielkopolsce,a w tym roku kończę 32 wiosny
Wysłany: 2015-04-27, 18:38

MamaUli
avatar

Postów: 2250
0

Witam wszystkie Dziewczynki,
Napisałam na styczniowkach, ze się przeniosłyśmy może ktos dołączy
Wpadłam n a pomysł może zrobimy liste z datami urodzenia i z imionami dzieci ewentualnie województwem?
U księdza nie bylam bo dzis kancelaria do 16... Jutro skoczymy bo jutro od 16-18
Nie ma za co Olenka po to jestesmy żeby sobie doradzać. My po spacerku, mloda lezy w bujaku a ja Was nadrobiłam
Wysłany: 2015-04-27, 18:42

MamaUli
avatar

Postów: 2250
0

Moje dziecko nienawidzi miec nic na stopach... Jak ma skarpetki to się tyle napracuje żeby je zdjąć... Az do skutku a dzis miała rajtuzki i strasznie się denerwowała... Poza tym nauczyla sie dzis przekrecac n brzuszek w wózku, finalnie 1,5 km jechala na brzuchu, bo juz nie miałam mocy jej co chwile przekladac
Wysłany: 2015-04-27, 19:07

Zuzula
avatar

Postów: 180
0

MamaUli fajny pomysł z listą Moja też ściąga skarpetki, szczególnie prawą.

Zuzia też ma naczyniaka, na czole i malutkiego na powiece. Ale nie jest wypukły. Lekarka mówiła, że powinien zniknąć. czytałam że czasem znika do roku, a czasem nawet do kilku lat.
Wysłany: 2015-04-27, 19:10

Esplayaa
avatar

Postów: 811
1

MamaUli napisała:
Witam wszystkie Dziewczynki,
Napisałam na styczniowkach, ze się przeniosłyśmy może ktos dołączy
Wpadłam n a pomysł może zrobimy liste z datami urodzenia i z imionami dzieci ewentualnie województwem?
U księdza nie bylam bo dzis kancelaria do 16... Jutro skoczymy bo jutro od 16-18
Nie ma za co Olenka po to jestesmy żeby sobie doradzać. My po spacerku, mloda lezy w bujaku a ja Was nadrobiłam



no to jestem

I poczytam, co straciłam, bez obawy (mam nadzieję), że ktoś poczuje się śledzony
Wysłany: 2015-04-27, 19:29

zeloth
avatar

Postów: 801
0

Oj szkoda, że to temat dla dzieci z 2015 roku Ja nie mam "swojej" grupy a chętnie bym do którejś należała.
Były listopadówki 2014 ale im się nie podobało, że ja i inne mamusie chciałyśmy dołączyć dopiero po porodzie (ja np. nie chciałam wcześniej zapeszać) i poczuły się podczytywane i podglądane
Tutaj jest pielęgnacja itd. ale tam dzieci starsze ok półtoraroczne.
Cóż taki mój los tułaczy i samotny.

W każdym razie powodzenia dla Was dziewczyny i zdrowia dla Waszych dzieciaczków
Odpowiedz