Forum: Szkrab (13 – 36 miesięcy) - Dzieci II kwartału 2015 :)
Wysłany: 2015-08-25, 11:19

JoD
avatar

Postów: 265
0

MMadlen napisała:
No chyba sprobuje
A rozszerza juz ktoś diete? Od czego zaczynacie?


Ja planuję dopiero za miesiąc rozszerzać. Zacznę od kaszek (bo podobno gluten powinno się wprowadzić jeszcze przed 6 miesiącem) i warzywek.
Wysłany: 2015-08-25, 11:48

Kiniaminia
avatar

Postów: 190
0

Czesc dziewczyny, nie bylo mnie troche ,a to przez to, ze ostatnio troche zabiegani jestesmy i jezdzimy to tu to tam. Moj urodzil sie z waga 3100, szesc tygodni temu mial 5100 ,a teraz nie wiem. Wy jak czesto wazycie swoje dzieci? Bo ja tylko jak jestem na szczepieniu, idziemy w przyszlym tygodniu to sie dowiem. Ja mojemu nic jeszcze nie wprowadzam, jeszcze jest za maly, mysle rozszerzac mu diete jak skonczy pol roku. Do tego czasu niech rosnie na moim mleku. Nie wyspalam sie dzis, synek ladnie spal, a ja sie obudzilam o 2 i nie moglam zasnac, a o 4 pobudka, synek chcial jesc.
Wysłany: 2015-08-25, 11:58

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

Ja pierwsze wazenie synka mialam dokladnie 4tyg po porodzie. Tak sie umowilam z pania doktor
Wysłany: 2015-08-25, 13:48

Emila92
avatar

Postów: 162
0

Ja ważę Antka na rehabilitacji, pan Rehabilitant powiedział że z tej wagi, która jest w gabinecie tylko ja korzystam;D Ja myślę za miesiąc coś wprowadzić, pewnie zacznę od soczków
Wysłany: 2015-08-25, 15:34

JoD
avatar

Postów: 265
0

Kiniaminia napisała:
Czesc dziewczyny, nie bylo mnie troche ,a to przez to, ze ostatnio troche zabiegani jestesmy i jezdzimy to tu to tam. Moj urodzil sie z waga 3100, szesc tygodni temu mial 5100 ,a teraz nie wiem. Wy jak czesto wazycie swoje dzieci? Bo ja tylko jak jestem na szczepieniu, idziemy w przyszlym tygodniu to sie dowiem. Ja mojemu nic jeszcze nie wprowadzam, jeszcze jest za maly, mysle rozszerzac mu diete jak skonczy pol roku. Do tego czasu niech rosnie na moim mleku. Nie wyspalam sie dzis, synek ladnie spal, a ja sie obudzilam o 2 i nie moglam zasnac, a o 4 pobudka, synek chcial jesc.


Ja też ważę tylko przy okazji szczepień. I czasami u babci, która ma wagę, to tak orientacyjnie sprawdzę.
Wysłany: 2015-08-25, 18:20

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

Mama dzis mnie odwiedzila, a poniewaz pogoda brzydka to odpuscilysmy sobie spacer, za to zdrzemnelam sie 2,5h czuje sie jak nowo narodzona
Wysłany: 2015-08-25, 19:06

JoD
avatar

Postów: 265
0

No ja pospałam z Michałem jakieś 3 godziny Ogólnie ma taki jakiś senny dzień. Pewnie ta pogoda.
Wysłany: 2015-08-25, 19:13

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

3 godz. Poczulam lekkie uczucie zazdrosci
Wysłany: 2015-08-25, 19:43

JoD
avatar

Postów: 265
0

Ale ogólnie to baaaardzo rzadko się zdarza, żeby tyle spał w dzień. Dzisiaj go tak naszło
Wysłany: 2015-08-26, 08:07

Emila92
avatar

Postów: 162
2

Antek dzis konczy 3 miesiace powiem Wam, ze bardzo szybko czas leci jeszcze drugie tyle i bedzie pol roku
Wysłany: 2015-08-26, 10:35

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

Ztlatem usciski dla Antka od forumowej cioci
Potwierdzam, czas leci szybko, dopiero co nie moglam porodu sie doczekac
Wysłany: 2015-08-26, 17:07

JoD
avatar

Postów: 265
0

Emila92 napisała:
Antek dzis konczy 3 miesiace powiem Wam, ze bardzo szybko czas leci jeszcze drugie tyle i bedzie pol roku


To wszystkiego naj Niech zdrowo rośnie
A czas faktycznie szybko leci. Niedawno przeglądałam zdjęcia z USG i nie mogę uwierzyć, że ten mój klocuszek jeszcze niedawno był taką małą kropeczką
Wysłany: 2015-08-27, 15:05

Emila92
avatar

Postów: 162
0

Dziękujemy Ciocie
Wysłany: 2015-08-27, 15:46

JoD
avatar

Postów: 265
2

Ostatnio Michał dostał matę piankową, taką z literkami i dzisiaj ją wypróbowaliśmy. Rewelacja Młody od niedawna strasznie się rozleniwił, jeśli chodzi o przewroty i zupełnie przestał je robić, a tu dałam go na tę matę i od razu raz za razem zaczął fikać z brzucha na plecki Z powrotem też próbował, ale nadal potrzebuje pomocy. Chociaż jest postęp, bo dzięki macie nauczył się wyciągać spod siebie rączkę po przewrocie
Wysłany: 2015-08-27, 17:22

JoD
avatar

Postów: 265
0

Przepraszam, że tak post pod postem, ale mam pytanie

Czym obcinacie paznokcie swoich dzieci? Nożyczkami? Obcinaczkami? A może próbowałyście tym i tym? Jeśli tak, to co według Was lepsze?
Wysłany: 2015-08-27, 17:58

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

Ja obcinam tylko i wylacznie obcinaczka, mam taka mala turystyczna i jest akurat na malusie paluszki synka. Nozyczkami w ogole nie probowalam, ale mysle ze byloby mi ciezko bo nawet swoje obcinam obcinaczka
Wysłany: 2015-08-28, 00:38

zgredka
avatar

Postów: 7024
0

Hej dziewczyny, może się do Was podłącze, moja urodziła się 9.04 choć termin był na 3 maja
Ja nie obcinam, a piłuje pilniczkiem niemetalowym...

Może i ją wyprobuje te piankowa matę. Moja jest bardzo spokojnym dzieckiem, przewróciła się do tej pory z brzucha na plecy 4x, lubi lezec na brzuchu ale też szybko się męczy po 5 min zmieniam jej pozycję, ale 3-4 dziennie musi być leżenie, choć wiem, to za mało
Wysłany: 2015-08-28, 06:26

Tuptuś
avatar

Postów: 182
0

Witaj Zgredko

Doszedl wczoraj ten lezaczko bujaczek, maz po przyjsciu z pracy poskrecal go i synek jeszcze przed kapiela wyprobowal, musze przyznac ze polezal dluzej niz w lozeczku, byl zaciekawiony co to takie nowe
Wysłany: 2015-08-28, 08:01

JoD
avatar

Postów: 265
0

Hej, Zgredko
Naprawdę polecam tę matę, u nas się sprawdziła No i potem jak dzieci podrosną to też będzie dla nich fajne miejsce zabaw Na razie ja się bawię i będę dzisiaj próbować złożyć z niej domek

Tuptuś, fajnie, że leżaczek przypadł do gustu synkowi
Wysłany: 2015-08-28, 10:06

Emila92
avatar

Postów: 162
0

Witaj Zgredko
Ja obcinam nożyczkami paznokcie, zazwyczaj jak Mały śpi
Też mam taką matę, dostałam w spadku ale myślałam, że Antek jest jeszcze za mały i nie wyciągałam jej. Chyba poskładam ją dziś i my wypróbujemy
Wysłany: 2015-08-30, 06:54

JoD
avatar

Postów: 265
0

Hej, Dziewczyny Co tam u Was?
Wysłany: 2015-08-30, 12:05

Kiniaminia
avatar

Postów: 190
0

Witam u nas bez wiekszych zmian, chociaz wczoraj maly mial jakis atak histeri, niczym nie szlo go uspokoic, i martwi mnie bo ostatnio cos malo je. Zastanawiam sie czy to przez upaly czy co. Jak wasze dzieci jedza teraz, kiedy jest tak cieplo?
Wysłany: 2015-08-30, 13:04

JoD
avatar

Postów: 265
0

Mój też je trochę mniej, a raczej krócej, tak jakby chciał się bardziej napić niż jeść. I wczoraj też miał jakiś gorszy dzień. W ogóle nie spał, jak już udało mi się go uspać, to budził się po 5 minutach, był marudny, a czasami wpadał w histerię. Chociaż nie jestem pewna czy to przypadkiem nie zaczynają się ząbki, bo coraz częściej szoruje paluchami po dziąsłach. Ale dzisiaj ma znowu dobry humor (przynajmniej na razie, tfu, tfu), więc już sama nie wiem.
Wysłany: 2015-08-30, 14:06

MMadlen
avatar

Postów: 59
1

Cześć Zgredka

Wczoraj bylam na zakupach i nigdzie nie moglam znalezc takiej maty, chyba przez neta zamowie, bo to super plac zabaw może byc
Moja Antosia wczoraj cały dzień z babcia byla i pobiła rekord w spaniu
A wieczorem sama obrocila sie z pleckow na brzuszek już drugi raz
I kupiliśmy jej dużą wanienke i wczorajsza kapiel bez placzu
Wysłany: 2015-08-30, 21:34

Kiniaminia
avatar

Postów: 190
0

JoD u Ciebie to moga byc zabki, ale u mnie jeszcze za wczesnie. Dzis juz na szczescie bylo spokojnie. Odwiedzilismy dziadkow czyli moich tesciow i mamy spokoj na jakis czas
Mmadlen moj tez wczoraj jak byl z babcia to spal caly czas, a mnie pozniej histeryzowal, babcie dobrze dzialaja na nasze dzieci moge Cie prosic o wstawienie linka jak juz wybierzesz ta mate? Tez bym moze kupila. A powiedzcie mi jeszcze, jakimi zabawkami na chwile obecna bawia sie Wasze dzieci?.bo moj narazie ma rapgem pare grzechotek i tyle
Odpowiedz