Forum: Szkrab (13 – 36 miesięcy) - Jakie macie wózki spacerowe?
Wysłany: 2018-06-27, 20:32

Jeżyna&Malina
avatar

Postów: 6

Hej napiszcie proszę jakie macie wózki spacerowe i co w nich uważacie za praktyczne a co jest nieudane. Mi się właśnie rozwalił 2 wózek który kupiłam nowy i używam teraz mocno zdezelowanej parasolki używki, która jako jedyna jakoś się trzyma ale ma dwie rączki i ciężko się przez to prowadzi bo trzeba mieć obie ręce na wózku a wiadomo, że drugą ręką trzeba co chwilę coś sięgnąć/podać/poprawić i wtedy się musze zatrzymywać co chwilę. No więc generalnie zanim kupię coś kolejnego to chciałabym tym razem, żeby to było coś sprawdzonego. Szukam czegoś raczej używanego bo i tak w grudniu kupujemy wozek "rok po roku" wiec na te kilka miesiecy nie oplaca soe wydawac 1000 zł albo i wiecej. 
Wysłany: 2018-07-01, 13:26

/Natalka
avatar

Postów: 156
9

ja mam joie. super sie skłaa. 1 reka, jest lekki, ma bardzo duza budke super chroni od wiatru i slonca. minusem sa koła. nie nadaja sie na trudny teren.
Wysłany: 2018-07-02, 11:18

Jeżyna&Malina
avatar

Postów: 6

Dziękuję za odpowiedź! To forum chyba nie żyje tak aktywnie jak ovufriend czy bellybedtfriend. W każdym razie kupiłam ostatecznie Mustsy Nexo bo akurat byla promocja w Smyku i kupilam za 900 zl, poki co krotko uzywam ale jest mega zadowolona z jakości, pierwszy wózek na który naprawde miło mi się patrzy na to jak jest wykonany, super sobie poradził na leśnej i szutrowej drodze wczoraj chociaz teoretycznie nie jest to wózek na takie drogi ale dał sobie radę lepiej niż bym się spodziewała. No i wszystko w nim chodzi tak leciutko, zgrabnie wygląda i jestem szczesliwa chociaz moj mąż bardzo nie był ale no już trudno - będę miała od razu dla drugiego dziecka  
Odpowiedz